• За посадами: 
    1. КОПИЛОВ Сергій Анатолійович, ректор, доктор історичних наук, професор;
    2. ДУБІНСЬКИЙ Володимир Анатолійович, перший проректор, кандидат історичних наук, доцент;
    3. КОБИЛЬНИК Василь Володимирович, проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат політичних наук, доцент;
    4. КОНЕТ Іван Михайлович, проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор;
    5. РАЧКОВСЬКИЙ Олег Михайлович, проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази);
    6. ГЛУШКОВЕЦЬКИЙ Анатолій Леонідович, декан історичного факультету, кандидат історичних наук, доцент;
    7. ЩИРБА Віктор Самуілович, декан фізико-математичного факультету, кандидат фізико-математичних наук, доцент;
    8. СЕМЕНЕЦЬ Іван Володимирович, в. о. декана природничо-економічного факультету, кандидат економічних наук, доцент;
    9. СТАСЮК Іван Іванович, декан факультету фізичної культури, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент;
    10. СПІВАК Віталій Іванович, декан факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології, кандидат психологічних наук, доцент;
    11. ЛАБУНЕЦЬ Віктор Миколайович, декан педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор;
    12. ХОПТЯР Алла Олександрівна, декан факультету іноземної філології, кандидат філологічних наук;
    13. КОВАЛЕНКО Борис Олексійович, декан факультету української філології та журналістики, кандидат філологічних наук, доцент, голова профспілкового комітету працівників університету;
    14. КЛИМЧУК Людмила Вікторівна, директор бібліотеки, кандидат історичних наук;
    15. СІДОРОВА Олена Володимирівна, головний бухгалтер;
    16. ВЛАСОВА Аліна Анатоліївна, спікер студентського сенату, студентка 1 курсу факультету корекційно та соціальної педагогіки і психології освітнього ступеня «магістр» ;
    17. ГАРБАР Владислав Васильович, голова Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, старший викладач кафедри географії та методики її викладання, кандидат географічних наук;
    18. ШТЕФАНКО Юлія Валентинівна, голова профкому студентів, аспірантів та докторантів університету;
  •  
    •  

    Виборні представники, що представляють наукових, науково-педагогічних працівників університету, які працюють на постійній основі:

    1. АБРАМОВИЧ Семен Дмитрович, професор кафедри слов’янської філології та загального мовознавства, доктор філологічних наук, професор;
    2. АВІНОВ Віталій Леонідович, викладач кафедри спорту і спортивних ігор;
    3. АЛЄКСЄЄВ Олександр Олексійович, старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор, кандидата педагогічних наук;
    4. АЛІКСІЙЧУК Олена Станіславівна, доцент кафедри музичного мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент;
    5. АТАМАНЧУК Петро Сергійович, професор кафедри фізики, доктор педагогічних наук, професор;
    6. БАБЮК Тетяна Йосипівна, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент;
    7. БАЖЕНОВ Лев Васильович, професор кафедри всесвітньої історії, доктор історичних наук, професор;
    8. БАЖЕНОВА Стефанія Едуардівна, завідувач, професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, доктор історичних наук, старший науковий співробітник;
    9. БАРБАНЮК Олеся Олександрівна, доцент кафедри англійської мови, кандидат філологічних наук;
    10. БАХМАТ Наталія Валеріївна, професор кафедри теорії та методик початкової освіти, заступник декана педагогічного факультету з наукової роботи та інформатизації навчального процесу, доктор педагогічних наук, професор;
    11. БІЛИК Роман Миколайович, старший викладач кафедри фізики, кандидат педагогічних наук;
    12. БОРИСОВА Тетяна Валеріївна, доцент кафедри музичного мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент;
    13. БОРОВЕЦЬ Іван Іванович, доцент кафедри всесвітньої історії, заступник декана історичного факультету з міжнародних зв’язків, кандидат історичних наук, доцент;
    14. БРАТИЦЯ Ганна Георгіївна, старший викладач кафедри німецької мови;
    15. БРИЖАТИЙ Євген Іванович, начальник кафедри військової підготовки, кандидат педагогічних наук, доцент;
    16. БУГЕРА Юлія Юріївна, в. о. завідувача, доцент кафедри психолого-медико-педагогічних основ корекційної роботи, кандидат педагогічних наук;
    17. БУТОВ Руслан Сергійович, старший викладач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання та спорту;
    18. ВЕСЕЛОВСЬКА Таїсія Євгенівна, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, кандидат технічних наук;
    19. ВОЄВІДКО Людмила Миколаївна, доцент кафедри музичного мистецтва, завідувач навчально-методичним відділом, кандидат педагогічних наук, доцент;
    20. ВОЛКОВИНСЬКИЙ Олександр Сергійович, завідувач, професор кафедри журналістики, доктор філологічних наук, професор;
    21. ВОНСОВИЧ Сергій Геннадійович, професор кафедри політології та соціології, доктор політичних наук, доцент;
    22. ГАВЛОВСЬКА Тетяна Анатоліївна, викладач кафедри німецької мови;
    23. ГАВРИЛОВ Олексій Вікторович, завідувач, доцент кафедри логопедії та спеціальних методик, кандидат психологічних наук, доцент;
    24. ГАВРИЛОВА Наталія Степанівна, професор кафедри логопедії та спеціальних методик, заступник декана факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології з наукової роботи та інформатизації навчального процесу, кандидат психологічних наук, доцент;
    25. ГАЛАЙБІДА Оксана Василівна, доцент кафедри англійської мови, кандидат філологічних наук, доцент;
    26. ГЕНИК Василь Миколайович, заступник начальника кафедри військової підготовки, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник;
    27. ГОРДІЙЧУК Мар’яна Сидорівна, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти, заступник декана педагогічного факультету з виховної та профорієнтаційної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент;
    28. ГОРОДИСЬКА Оксана Миколаївна, старший викладач кафедри іноземних мов, кандидат педагогічних наук;
    29. ГРОМИК Лариса Іванівна, старший викладач кафедри журналістики, заступник декана факультету української філології та журналістики з виховної та профорієнтаційної роботи, кандидат філологічних наук;
    30. ГУБАНОВА Антоніна Олександрівна, доцент кафедри фізики, кандидат фізико-математичних наук, доцент;
    31. ГУДИМА Наталія Василівна, завідувач, доцент кафедри теорії та методик початкової освіти, кандидат філологічних наук, доцент;
    32. ГУДИМА Олександр Васильович, доцент кафедри загальної та практичної психології, кандидат психологічних наук, доцент;
    33. ГУРМАН Леонід Дмитрович, завідувач, професор кафедри легкої атлетики з методикою викладання, кандидат педагогічних наук, доцент;
    34. ГУЦУЛ Іван Андрійович, доцент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва, кандидат мистецтвознавства;
    35. ДВОРНИЦЬКА Наталя Іванівна, доцент кафедри слов’янської філології та загального мовознавства, заступник декана факультету іноземної філології з виховної та профорієнтаційної роботи, кандидат філологічних наук, доцент;
    36. ДЖУРБІЙ Тетяна Олександрівна, старший викладач кафедри історії української літератури і компаративістики, заступник декана факультету української філології та журналістики з наукової роботи та інформатизації навчального процесу, кандидат філологічних наук;
    37. ДІДИК Наталія Михайлівна, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, заступник декана факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти,кандидат психологічних наук, доцент;
    38. ДОВГАНЬ Олена Сергіївна, асистент кафедри теорії та методик початкової освіти;
    39. ДОКУЧИНА Тетяна Олександрівна, доцент кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент;
    40. ДУТКЕВИЧ Тетяна Вікторівна, завідувач, професор кафедри психології освіти, кандидат психологічних наук, професор;
    41. ЖИГУЛЬОВА Евеліна Олександрівна, завідувач, доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, кандидат біологічних наук, доцент;
    42. ЗАВАЛЬНЮК Олександр Михайлович, професор кафедри історії України, доктор історичних наук, професор;
    43. ЗАІКІН Андрій Володимирович, доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент;
    44. КАЗАНІШЕНА Наталія Вікторівна, завідувач, доцент кафедри біології та методики її викладання, кандидат педагогічних наук, доцент;
    45. КЕБА Олександр Володимирович, завідувач, професор кафедри германських мов і зарубіжної літератури, доктор філологічних наук, професор;
    46. КЛЮС Олена Анатоліївна, старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання та спорту;
    47. КОВАЛЕНКО Наталія Дмитрівна, доцент кафедри української мови, кандидат філологічних наук, доцент, вчений секретар університету;
    48. КОВАЛЬСЬКА Ірина Борисівна, доцент кафедри математики, кандидат фізико-математичних наук, доцент;
    49. КОВАЛЬЧУК Анатолій Федорович, старший викладач кафедри теорії та методик початкової освіти;
    50. КОЗАК Євген Павлович, доцент кафедри спорту і спортивних ігор, кандидат педагогічних наук, доцент;
    51. КОЗАК Максим Іванович, голова профбюро працівників природничо-економічного факультету, заступник декана з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти, доцент кафедри біології та методики її викладання, кандидат біологічних наук, доцент;
    52. КОЛОДІЙ Валентина Анатоліївна, старший викладач кафедри біології та методики її викладання, заступник декана природничо-економічного факультету з виховної та профорієнтаційної роботи, кандидат біологічних наук;
    53. КОМАРНІЦЬКИЙ Олександр Борисович, професор кафедри історії України, заступник декана історичного факультету з наукової роботи та інформатизації навчального процесу, доктор історичних наук, доцент;
    54. КУРИЦЯ Денис Іванович, старший викладач кафедри загальної та практичної психології, кандидат психологічних наук;
    55. КУХ Аркадій Миколайович, професор кафедри фізики, доктор педагогічних наук, доцент;
    56. КУЧИНСЬКА Ірина Олексіївна, завідувач, професор кафедри педагогіки та управління навчальним закладом, доктор педагогічних наук, професор;
    57. ЛАВРУК Оксана Степанівна, доцент кафедри менеджменту, кандидат економічних наук, доцент;
    58. ЛАДИНЯК Андрій Богданович, викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання;
    59. ЛИСАК Володимир Юрійович, завідувач, доцент кафедри менеджменту, кандидат економічних наук, доцент;
    60. ЛІЩУК Василь Володимирович, доцент кафедри легкої атлетики з методикою викладання, доцент;
    61. ЛЮБИНСЬКИЙ Олександр Іванович, завідувач, професор кафедри екології, доктор сільськогосподарських наук, професор;
    62. ЛЮБІНСЬКА Людмила Григорівна, професор кафедри біології та методики її викладання, доктор біологічних наук, доцент;
    63. МАЗУР Василь Йосипович, викладач кафедри спорту і спортивних ігор;
    64. МАЗУР Наталія Анатоліївна, завідувач, професор кафедри економіки підприємства, доктор економічних наук, професор;
    65. МАРИНІН Іван Григорович, доцент кафедри музичного мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент;
    66. МАРТІНА Олеся Володимирівна, доцент кафедри теорії та методик початкової освіти, кандидат філологічних наук, доцент;
    67. МАРЧУК Людмила Миколаївна, завідувач, професор кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор;
    68. МАТВЄЄВ Микола Дмитрович, доцент кафедри біології та методики її викладання, кандидат біологічних наук, доцент;
    69. МАТУЗ Ольга Володимирівна, асистент кафедри географії та методики її викладання;
    70. МЄЛЄКЄСЦЕВА Наталія Василівна, доцент кафедри теорії та методик початкової освіти, кандидат філологічних наук;
    71. МИРОНОВА Світлана Петрівна, завідувач, професор кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти, доктор педагогічних наук, професор;
    72. МИСІВ Володимир Михайлович, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент;
    73. НАЙЧУК Антон Віталійович, доцент кафедри політології та філософії, кандидат філософських наук, доцент;
    74. ОДАЙНИК Валерій Вікторович, викладач кафедри спорту і спортивних ігор;
    75. ОЛИНЕЦЬ Тетяна Василівна, старший викладач теорії та методик початкової освіти, кандидат педагогічних наук;
    76. ОНУФРІЄВА Ліана Анатоліївна, завідувач, професор кафедри загальної та практичної психології, кандидат психологічних наук, професор;
    77. ОПАЛЮК Олег Миколайович, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент;
    78. ОПАЛЮК Тетяна Леонідівна, в. о. завідувача, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, доктор педагогічних наук, доцент;
    79. ОПАЛЮК Тетяна Леонідівна, завідувач, доцент соціальної педагогіки і соціальної роботи, доктор педагогічних наук, доцент;
    80. ОПРЯ Богдана Олексіївна, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, кандидат історичних наук;
    81. ОПТАСЮК Сергій Васильович, завідувач, доцент кафедри фізики, кандидат фізико-математичних наук, доцент;
    82. ПАНЧУК Олег Петрович, доцент кафедри фізики, кандидат педагогічних наук, доцент;
    83. ПЕТРОВА Тетяна Михайлівна, доцент кафедри англійської мови, кандидат педагогічних наук, доцент;
    84. ПЕЧЕНЮК Майя Антонівна, завідувач, професор кафедри музичного мистецтва, кандидат педагогічних наук, професор;
    85. ПИЛИПЮК Тетяна Михайлівна, доцент кафедри інформатики, заступник декана фізико-математичного факультету з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти, кандидат фізико-математичних наук, доцент;
    86. ПЛАХТІЙ Маріанна Петрівна, доцент кафедри політології та філософії, керівник відділу наукової роботи, кандидат філософських наук, доцент;
    87. ПОЛІЩУК Світлана Вікторівна, доцент кафедри педагогіки та управління навчальним закладом, кандидат педагогічних наук, доцент;
    88. ПОЛЬОВА Світлана Василівна, старший викладач кафедри англійської мови;
    89. ПОПОВИЧ Анжеліка Станіславівна, доцент кафедри української мови, доктор педагогічних наук, доцент;
    90. ПРИДЕТКЕВИЧ Станіслав Станіславович, старший викладач кафедри географії та методики її викладання, кандидат географічних наук;
    91. ПРУС Тетяна Миколаївна, асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання;
    92. РАРИЦЬКИЙ Олег Анатолійович, завідувач, професор кафедри історії української літератури і компаративістики, доктор філологічних наук, доцент;
    93. САВИЦЬКА Ольга Вікторівна, доцент кафедри психології освіти, кандидат психологічних наук, доцент;
    94. СВІДЕР Ірина Анатоліївна, доцент кафедри англійської мови, кандидат філологічних наук;
    95. СЕМЕНДЯК Вадим Михайлович, старший викладач кафедри менеджменту, кандидат економічних наук;
    96. СЕМЕРНЯ Оксана Миколаївна, доцент кафедри екології, доктор педагогічних наук, доцент;
    97. СЕРБАЛЮК Юрій Володимирович, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, кандидат історичних наук, доцент;
    98. СМОРЖЕВСЬКИЙ Юрій Людвігович, доцент кафедри математики, заступник декана фізико-математичного факультету з виховної роботи та профорієнтаційної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент;
    99. СТЕПАНКОВ Валерій Степанович, завідувач, професор кафедри всесвітньої історії, доктор історичних наук, професор;
    100. СТОРЧОВА Тетяна Володимирівна, доцент кафедри англійської мови, завідувач відділу міжнародних зв’язків, кандидат педагогічних наук, доцент;
    101. СУЛЯТИЦЬКА Тетяна Василівна, доцент кафедри політології та соціології, заступник декана історичного факультету з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти, кандидат філософських наук, доцент;
    102. ТЕПЛІНСЬКИЙ Юрій Володимирович, професор кафедри математики, доктор фізико-математичних наук, професор;
    103. ТКАЧУК Віталій Валерійович, доцент кафедри економіки підприємства, кандидат економічних наук, доцент;
    104. ТРОФИМЕНКО Анастасія Олександрівна, завідувач, доцент кафедри іноземних мов, кандидат педагогічних наук, доцент;
    105. УРСУ Наталія Олексіївна, професор кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва, доктор мистецтвознавства, професор.
    106. ФЕДОРЧУК Вікторія Вікторівна, доцент кафедри педагогіки та управління навчальним закладом, кандидат педагогічних наук, доцент;
    107. ФЕДОРЧУК Володимир Анатолійович, професор кафедри інформатики, доктор технічних наук, професор;
    108. ФЕДОРЧУК Іван Вікторович, доцент кафедри екології, кандидат біологічних наук, доцент;
    109. ФЕДЬКОВ Олександр Миколайович, завідувач, професор кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін, доктор історичних наук, доцент;
    110. ФІЛІНЮК Анатолій Григорович, завідувач, професор кафедри історії України, доктор історичних наук, професор;
    111. ХОПТЯР Юрій Анатолійович, доцент кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін, кандидат історичних наук, доцент;
    112. ШАПОВАЛ Ольга Григорівна, старший викладач кафедри германських мов і зарубіжної літератури, кандидат філологічних наук;
    113. ШЕРЕМЕТА Наталія Петрівна, доцент кафедри української мови, заступник декана факультету української філології та журналістики з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти, кандидат філологічних наук, доцент;
    114. ШУЛИК Поліна Львівна, доцент кафедри германських мов і зарубіжної літератури, заступник декана факультету іноземної філології з наукової роботи та інформатизації навчального процесу, кандидат філологічних наук, доцент;
    115. ЩЕГЕЛЬСЬКИЙ Валерій Васильович, завідувач навчально-наукової лабораторії етнології, старший викладач кафедри історії української літератури і компаративістики, кандидат філологічних наук;
    116. ЯРЕМЧУК Інна Михайлівна, старший викладач кафедри німецької мови, кандидат філологічних наук;
    117. ЯРОПУД Зіновій Петрович, доцент кафедри музичного мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент;
    118. ЯСЬКО Віталій Анатолійович, старший викладач кафедри військової підготовки, кандидат військових наук, доцент;
    119. ЯЩИШИНА Ірина Володимирівна, професор кафедри економіки підприємства, доктор економічних наук, професор;
    •  
    •  
    • Виборні представники, що представляють інших працівників університету, які працюють на постійній основі:  
    •  
    1. БЕСАРАБЧУК Геннадій Володимирович, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти, кандидат педагогічних наук;
    2. БІЛИК Олена Володимирівна, старший лаборант кафедри фізики;
    3. ГОРЧАК Людмила Василівна, керівник навчального відділу;
    4. ДМИТРУК Діна Володимирівна, завідувач гуртожитку №1 університету;
    5. ЗБОРОВЕЦЬ Олена Іванівна, завідувач гуртожитку № 5 університету;
    6. КРАМАР Сергій Йосипович, завідувач складом університету;
    7. КРИВІЦЬКА Віта Сергіївна, старший диспетчер факультету фізичної культури;
    8. РЕЗНІЧУК Людмила Вікторівна, завідувач відділу абонементів та читальних залів бібліотеки університету;
    9. РОМАНЮК Людмила Вікторівна, завідувач гуртожитку № 3 університету;
    10. СОСЮК Наталія Володимирівна, завідувач навчальною лабораторією хімії і екології;
    11. ТОЛСТІХІНА Лілія Володимирівна, сторож навчального корпусу № 1 університету;
    12. ШУЛІКА Віктор Сергійович, головний інженер університету;
  •  
    • Виборних представників з числа осіб, які навчаються в університеті:
    •  
    1. БОБИК Діана Вікторівна, студентка 2 курсу фізико-математичного факультету освітнього ступеня «бакалавр»;
    2. ГЕДЗИК Дмитро Володимирович, студент 2 курсу природничо-економічного факультету освітнього ступеня «бакалавр»;
    3. ДАНЧУК Олександра Олександрівна, голова студентської ради природничого-економічного факультету, студентка 1 курсу освітнього ступеня «бакалавр»;
    4. ДМИТРУК Дарина Русланівна, студентка 4 курсу факультету фізичної культури освітнього ступеня «бакалавр»;
    5. ЗАПОТОЧНА Богдана Миколаївна, студентка 2 курсу факультету фізичної культури освітнього ступеня «бакалавр»;
    6. КВАС-СІНКЕВИЧ Вікторія Андріївна, студентка 3 курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології освітнього ступеня «бакалавр»;
    7. КОНОНУЧЕНКО Надія В’ячеславівна, студентка 2 курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології освітнього ступеня «бакалавр»;
    8. КРАВЧУК Владислав Олександрович, студент 2 курсу природничо-економічного факультету освітнього ступеня «бакалавр»;
    9. КРИВА Вікторія Вікторівна, студентка 4 курсу факультету української філології та журналістики освітнього ступеня «бакалавр»;
    10. МИКИТЮК Ірина Мирославівна, студентка 2 курсу педагогічного факультету освітнього ступеня «бакалавр»;
    11. ОЛІЙНИК Олександр Сергійович, студент 3 курсу історичного факультету освітнього ступеня «бакалавр»;
    12. ОМЕЛЯНЧУК Аліна Олександрівна, студентка 4 курсу історичного факультету освітнього ступеня «бакалавр»;
    13. ПОБЕРЕЖНА Мирослава Юріївна, студентка 3 курсу факультету іноземної філології освітнього ступеня «бакалавр»;
    14. ПОПОВ Дмитро Андрійович, студент 1 курсу факультету української філології та журналістики освітнього ступеня «магістр»;
    15. ПРЕДИТКЕВИЧ Вікторія Іванівна, студентка 3 курсу факультету іноземної філології освітнього ступеня «бакалавр»;
    16. ПШЕНИЧНИЙ Владислав Олександрович, студент 4 курсу факультету фізичної культури освітнього ступеня «бакалавр»;
    17. СИМЧИК Олександра Василівна, студентка 3 курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології освітнього ступеня «бакалавр»;
    18. СМІРНОВ Віталій Русланович, студент 3 курсу фізико-математичного факультету освітнього ступеня «бакалавр»;
    19. СТАНЧАК Руслана Анатоліївна, студентка 3 курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології освітнього ступеня «бакалавр»;
    20. СТЕПАНЯНЦ Владислав Олексійович, студент 3 курсу факультету іноземної філології освітнього ступеня «бакалавр»;
    21. ТОДОСІЙЧУК Христина Дмитрівна, студентка 2 курсу педагогічного факультету освітнього ступеня «бакалавр»;
    22. УЖИЦЬКА Тетяна Володимирівна, студентка 3 курсу природничо-економічного факультету освітнього ступеня «бакалавр».
    23. ЧІКАЛ Павло Валер’янович, студент 4 курсу факультету фізичної культури освітнього ступеня «бакалавр»;
    24. ЧОРНА Катерина Геннадіївна, студентка 1 курсу педагогічного факультету освітнього ступеня «бакалавр»;
    25. ШВАЧІЙ Діана Юріївна, студентка 3 курсу фізико-математичного факультету освітнього ступеня «бакалавр»;
    26. ЯВОРСЬКА Ольга Іванівна, студентка 2 курсу педагогічного факультету освітнього ступеня «бакалавр»;

Склад конференції трудового колективу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка затверджений на засіданні конференції трудового колективу 26 грудня 2019 р., протокол № 2 і затверджений наказом ректора «Про затвердження складу конференції трудового колективу університету»  від 26.12.2019 р. № 128-ОД, зі змінами внесеними наказом від 03.02.2020 р. №13-ОД, зі змінами наказом від 14.05.2020 р. №41-ОД, зі змінами внесеними наказом від 19.06.20 р. № 63-ОД.